روش های تمیز کردن انواع دیوار

امروزه در دنیای پیشرفته ای زندگی می کنیم، همانطور که به ما می‌گوید کدام روش ها برای رسیدن به زیبایی مناسب است. چگونگی رسیدن به آن را نیز در اختیار ما قرار می‌دهد. اگر فکر تمیز کردن دیوار خانه تان را در سر دارید. اگر دیوار شما دارای خصوصیات زیر است می‌توانید به نکاتی که در ادامه برای تمیز کردن آن ها می‌گوییم توجه کنید.

 

 

چگونه دیوار را تمیز کنیم؟

تمیز کردن دیوار رنگ شده

در ابتدای کار باید اطمینان حاصل کنید، دیواری که قصد شستشوی آن را دارید، قابل شستشو است یا خیر! این مسئله ارتباط مستقیمی با نوع رنگ دیوار دارد. می‌توانید تنها یک بخش از دیوار که دارای لکه است را با مواد شوینده بشویید. این کار به شما اطمینان می‌دهد که مواد شوینده آثار منفی بر روی رنگ دیوار باقی نمی‌گذارد. اگر از شوینده های کارخانه ای برای تمیز کردن دیوار خانه استفاده می‌کنید، حتما مطابق با دستورالعمل آن پیش بروید.

برای شستشوی دیوارهای رنگ شده حتما در ابتدای کار گرد و خاک آنها را بگیرید. سپس از مخلوط آب ولرم و صابون همراه با یک حوله نرم استفاده کنید. اگر به محلول قوی‌تری نیاز دارید می‌توانید از یک فنجان سرکه سفید تقطیر شده نیز کمک بگیرید. محلول های شوینده کارخانه ای نیز باید عاری از هرگونه ترکیبات الکلی باشند زیرا میتوانند شفافیت دیوار را از بین ببرند.

 

 

تمیز کردن دیوارهای دارای کاغذ دیواری

برای شستشوی کاغذ دیواری نیز در ابتدا باید گرد و خاک آن را با استفاده از یک پارچه خشک تمیز کنید. و سپس وارد مرحله دوم یعنی شستشو شوید. معمولا بهترین شوینده برای تمیز کردن این نوع دیوارها، از نوع آب و صابون یا آب و صابون و آمونیاک است. هرچند بهره گیری از مخلوط سرکه نیز میتواند گزینه مناسبی به شمار آید. این مسئله را به خاطر داشته باشید که این روش برای کاغذ دیواری هایی با پوشش وینیلی میتواند نتیجه بخش شود.

نکته قابل توجه اینجاست؛ نباید به تنهایی از سرکه برای شستشوی کاغذ دیواری استفاده کنید.

 

 

تمیز کردن دیوارهای کپک زده

تاکنون چندبار با دیوارهایی روبرو شده اید که به دلیل رطوبت زیاد دچار کپک زدگی شده اند؟ هرچند این اتفاق اغلب در مناطق دارای رطوبت بالا رخ می دهد. اما آگاهی از چگونگی تمیز کردن دیوار خانه خالی از لطف نیست. برای اینکه بتوانید از شر این نوع از کثیفی ها خلاص شوید باید به سراغ مخلوط آب و سرکه بروید. اگر این مخلوط نتوانست شما را به نتیجه دلخواه برساند، بهره گیری از شوینده های کارخانه ای بهترین گزینه است.

تضمین کار با کیفیت همراه با اعزام نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا در ساعت و روز انتخابی شما با بهترین تعرفه و قیمت جهت رضایتمندی شما ارائه می‌شود. نیروهای اعزامی از سوی شرکت، قیمت نظافت شرکت و محل کار بر اساس تعرفه‌های اتحادیه اعلام می‌شود. معمولاٌ نرخ خدمات نظافت به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شود. یعنی به همان مقدار ساعتی که از نیروی نظافتی کمک می‌گیرید، هزینه پرداخت خواهید کرد.

اعتماد و اطمینان شما، اعتبار گروه آب و آفتاب است.