شناختن یک شرکت خدمات نظافتی که کار نظافت را به شکل حرفه ای انجام می دهد بسیار مهم می باشد. شرکت آب و آفتاب که خدمات گسترده ای در زمینه نظافت دارد. خدماتی از قبیل : نظافت منزل، نظافت شرکت، نظافت راه پله، نظافت آسانسور نظافت پنجره و شیشه، اسباب کشی،  نگهداری از سالمندان، پذیرایی مراسم و مجالس را ارائه می دهد

نحوه رسوب گیری آبگرمکن و زمان انجام این کار

زمانی که رسوب در آبگرمکن به وجود می آید باعث می شود حرارت کمی از شعله های آبگرمکن به آب منتقل شود. چراکه وجود رسوب بر قطر لوله های آبگرمکن تاثیر می گذارد و آن ها را باریک می کند.

گاها ممکن است مقدار زیادی از حجم لوله ها دچار گرفتگی شود و استفاده از مواد رسوب گیر نیز برای رسوب گیری آبگرمکن مفید نباشند در این صورت باید از سایر روش هایی که برای از بین بردن رسوب وجود دارند استفاده کنید.

در این موارد آن بخشی از لوله را که دچار گرفتگی شده است از محل خودش جدا می کنند و با خارج کردن رسوب عملکرد آبگرمکن را بهبود می بخشند.

وجود رسوب می تواند مانع از کارایی درست آبگرمکن شود. این کار باعث می شود آب گرم به مقدار کافی تولید نشود و آبگرمکن انرژی زیادی را برای تولید آن صرف کند. این کار نوعی اتلاف انرژی محسوب می شود و باعث ایجاد هزینه های زیادی برای تعمیر و نگهداری آبگرمکن خواهد شد.

چنانچه در یک ساختمان قدیمی زندگی می کنید ممکن است بارها متوجه شده باشید که لوله های مربوط به آب گرم دارای رسوب بیشتری نسبت به لوله های آب سرد می باشند چراکه در این ساختمان ها بیشتر از لوله هایی استفاده می شود که فلزی هستند و دمای آب هنگام عبور از این لوله ها بالا می باشد.

از دیگر مواردی که می تواند باعث ایجاد رسوب و نیاز به رسوب گیری آبگرمکن شود، روشن بودن شمعک می باشد. آبی که در قسمت بالایی شمعک وجود دارد دمایی در حدود ۶۵ درجه پیدا می کند که این می تواند باعث ایجاد رسوب شود.

موادی که می توان برای رسوب گیری آبگرمکن از آن ها استفاده کرد شامل  اسید کلریدریک یا جوهرنمک رقیق ۲۰ % می باشد.

 

 

موضوع ساعات کاری نظافتچی راه پله و مشاعات، در برآورد هزینه ها نقش مهمی دارد. معمولاً برآورد قیمت نظافت راه پله و مشاعات را بر پایه حداقل ساعاتی می گذارند که یک کارگر مرد برای انجام امور نیاز دارد. به طوری که حداقل زمان لازم برای نظافت ۴ ساعت در نظر گرفته می شود. شرکت خدمات نظافتی آب و آفتاب  طی مشاوره ای نحوه ی برآورد قیمت را به طور دقیق به شما اطلاع می دهند که خود نوعی مزیت محسوب می شود. به این شکل که اطلاعات دقیقی به ساکنین ساختمان داده می شود و قانع کردن آنها به پرداخت هزینه های مشاع توسط مدیر ساختمان آسان تر می شود.

استفاده از روش های مختلف برای رسوب گیری آبگرمکن

از جمله روش هایی که می توان برای رسوب گیری آبگرمکن از آن استفاده کرد روش ثقلی می باشد در این روش با خارج کردن مبدل از جای خود مقدار آبی که در داخل آن وجود دارد را تخلیه می کنند.

روش دیگری که برای رسوب گیری وجود دارد روش پمپی می باشد. زمانی که از این روش استفاده می شود پمپ اسیدشویی را در یک ظرف اسید می گذارند و قسمتی که خروجی پمپ می باشد را به سمت دیگری از مبدل گرمایی متصل می کنند.

سمت دیگر مبدل نیز به وسیله ی شیلنگی که لاستیکی می باشد به ظرف متصل می شود. با گذشت چند دقیقه از انجام این موارد جرمی که داخل مبدل گرمایی وجود داشت از بین می رود. بعد از اینکه جرم ها تماما از بین رفتند می توانید مبدل را با استفاده از آب تمیز کنید.

 

اعتماد و اطمینان شما، اعتبار گروه آب و آفتاب است.