خدمات کف سابی موزایک

در گذشته برای کف خانه ها و حیاط ها بیشتر از موزائیک استفاده می کردند که در اثر گذر زمان دچار شکستگی می گردید و یا اینکه حفره های ایجاد می شد که داخلش آب تجمع می کرده . به همین خاطر با مرور زمان این موزائیک ها جای خود را به سنگ و سرامیک دادند. مصالح ساختمانی که بسیار شیک و زیبا هستند. با این روش، جایگزینی برای تعویض کف منازل ساختمانی پیدا شد. کف سابی سرامیک و موزایک یا سمباده زدن کف راه حلی است که برای کف ها کاربرد داشته و امروزه بسیار رایج شده است.

با این کار می توان سنگ، موزائیک،سرامیک و حتی بتن را ساب زد و آن را صاف و سیقلی نمود. با انجام این کار و با استفاده از دستگاه های کف سابی سرامیک جرم و کثیفی ها به راحتی و با سرعت پاک خواهند شد. و علاوه بر تمیز کردن و براق کردن سرامیک و کاشی برای مواردی که کف ساختمان تراز نباشد از این روش استفاده می شود.

انواع دستگاه ساب زنی

این دستگاه ها به سه دسته کلی تقسیم می شوند که در زیر به آن ها اشاره می شود.

  1. سنگ ساب دستی یک دستگاه کوچک و قابل حمل بخصوص برای مکان های که برق ندارد و جاهای کوچک بکار می رود مانند درزها و گوشه های دیوار استفاده می شود.
  2. دستگاه کف ساب سرامیک تک فاز که نسبت به دستگاه قبلی قدرت بیشتری دارد. از این دستگاه برای ساختمان های مسکونی ،مراکز تجاری کوچک و.. استفاده می شود. که می تواند همراه با آب یا به صورت خشک کار کند و سرامیک را بسابد و براق کند.
  3. دستگاه کف ساب سرامیک سه فاز با قدرتی که دارد برای کف سابی ساختمان ها بزرگ بکار می رود قدرت بالای آن به دلیل استفاده از برق سه فاز است .

مراحل کف سابی

  • اگر ناهمواری وجود دارد در ابتدا باید این مورد را با کمک صفحه های مخصوص ساب زنی برطرف کرد.
  • سپس برای پر کردن درزهای مرحله قبل پولیش می زنند و در آخر این مرحله، پساب باقی مانده را قبل از خشک شدن جمع می کنند تا به سطح نچسبد.
  • آخرین مرحله کار، دستگاه کف سابی را به شکل زیگزاگی روی سطح سرامیک می کشند تا کف کاملاً تمیز و براق شود.

کف سابی سرامیک

مزایای ساب زنی

با وجود تنوع سرامیک موجود در بازار دستگاه های کف ساب سرامیک مختلفی موجود است به نظر می رسد که انجام این کار چیزی کمتر از یک هنر نیست . جدا از نوع دستگاه کف سابی به معنی اینکه قیمت دستگاه بالا یا پایین باشد. کمک گرفتن از شخص ماهر و با تجربه در خصوص امر کف سابی بسیار مهم است .چنین افرادی با ظرافت های نحوه ساب زدن سرامیک آشنا هستند. می توانند تشخیص دهند که کف به ضد آب احتیاج دارد یا خیر یا اینکه کف ساب را با نانو ساب انجام دهند یا خیر و نکات مهم دیگری از این قبیل و همچنین برای پیشگیری از حفره افتادن روی سرامیک و از بین رفتن درخشش و لعاب آن ها چه کاری انجام دهند.

قیمت کف سابی

قیمت کف سابی برحسب متر مربع محاسبه می شود و عوامل مختلفی بر روی قیمت کف ساب سرامیک تاثیر گذار هستند. از جمله این عوامل می توان اشاره کرد به نوع سرامیک، میزان کثیفی و لکه های ایجاده شده  و مهم تر از همه متراژ پروژه ای که باید کف سابی انجام شود. به این صورت که هر چقدر متراژ بالاتر باشد قیمت پایین تر می آید.
لازم به ذکر است که نظر کارفرما بسیار مهم است برخی می خواهند فقط یک لکه گیری ساده انجام شود و برخی دیگر انتظار دارند کفی براق و ظاهری شفاف داشته باشند. برای تصمیم گیری درست و راحت تر بهتر است با همکاران ما در شرکت خدمات نظافتی آب و آفتاب تماس حاصل فرمایید تا شما را در این خصوص راهنمایی نمایند.

تلفن : ۴۴۴۴۲۰۵۴-۰۲۱

اعتماد و اطمینان شما، اعتبار گروه آب و آفتاب است.

مقالات مرتبط : نظافت نمای ساختمان ،نظافت آسانسور ، نظافت راه پله