زمانی که می خواهید تمیز کردن لوستر کریستالی را انجام دهید شاید یک کار دشوار به نظر برسد.

اما باید در نظر داشته باشید که تمیزی لوستر می تواند بر کیفیت نور آن تاثیر داشته باشد.

درنتیجه تمیز کردن لوستر کریستالی یکی از کارهایی که باید به طور مرتب انجام شود.

زمانی که می خواهید این کار را انجام دهید سعی کنید از روش های درست و اصولی که در این مورد وجود دارند استفاده کنید تا آسیبی به لوستر خود نرسانید.

 

شناختن یک شرکت خدمات نظافتی که کار نظافت را به شکل حرفه ای انجام می دهد بسیار مهم می باشد. شرکت آب و آفتاب که خدمات گسترده ای در زمینه نظافت دارد. خدماتی از قبیل : نظافت منزل، نظافت شرکت، نظافت راه پله، نظافت آسانسور نظافت پنجره و شیشه، اسباب کشی،  نگهداری از سالمندان، پذیرایی مراسم و مجالس را ارائه می دهد.

 

نحوه تمیز کردن لوستر کریستالی

زمانی که می خواهید لوستر کریستالی خود را تمیز کنید یکی از اولین نکاتی که در این مورد وجود دارد این است که باید چراغ ها را خاموش کنید و اجازه ی خنک شدن به لامپ ها را بدهید.

خاموش کردن لامپ ها به وسیله کلید برق کفایت می کند اما برای احتیاط بیشتر می توانید جریان برق را از قسمت کنتور قطع کنید تا کار تمیز کردن به پایان برسد.

گام دوم

گام دوم هنگام تمیز کردن لوستر این است که منطقه ی مربوط به کار خود را آماده کنید.

این بدان معناست که زمانی که منتظر خنک شدن لامپ های لوستر هستید لوازمی که هنگام تمیز کردن بدان ها احتیاج پیدا خواهید کرد را آماده نمایید.

وسایل لازم هنگام تمیز کردن لوستر کریستالی شامل پارچه برای تمیز کردن لوستر، نردبان و پتویی که از آسیب رسیدن به قطعاتی که می افتند جلوگیری کند، می باشند.

 

روش های تمیز کردن لوستر » وبلاگ استادکار

 

 

 بسیاری از افراد فرصت کافی برای انجام امور خانه تکانی ندارند یا این کار به نظرشان سخت و دشوار می آید. با انتخاب شرکت نظافتی آب و آفتاب و استفاده از نیروهای متخصص و ماهر در این خصوص برای انجام خدمات نظافت منزل، نظافت پنجره و شیشه و مبل شویی می توانید منزلی تمیز و پاکیزه برای شب عید داشته باشید.

پارچه نخی یا پنبه ای

هنگام تمیز کردن بهتر است از یک پارچه ی نخی یا پنبه ای استفاده کنید و نردبان را تا آنجا که ممکن است به لوستر نزدیک کنید.

برای تمیز کردن لوستر به بهترین شکل ممکن، از یک پارچه ی آغشته به شیشه پاک کن و یک پارچه ی خشک استفاده نمایید.

برای راحتی بیشتر خود می توانید از لباسی استفاده کنید که جیب داشته باشد تا برای گذاشتن وسایل از آن استفاده کنید.

به جای استفاده از دو نوع پارچه ی خشک و مرطوب می توانید از دستکش استفاده کنید.

بدین صورت که یک دستکش مرطوب باشد و دستکش دیگر خشک تا کار تمیز کردن و خشک کردن لوستر را بتوانید با سرعت بیشتری انجام دهید.

برای تمیز کردن لوستر کریستالی بهترین کار این است که شیشه پاک کن یا محلول تمیز کننده را ابتدا برروی پارچه اسپری نمایید و با دستمال دیگری که در اختیار دارید آن را پاک کنید.

 

آموزش کامل بهترین روش های تمیز کردن لوستر کریستالی

 

بلورها را نچرخانید

زمانی که تمیز کردن لوستر را انجام می دهید سعی نکنید بلورهای لوستر را بچرخانید و یا به سمتی که خودتان هستید کج کنید بلکه نردبان را در وضعیتی قرار دهید که به راحتی بتوانید به قسمت های مختلف لوستر دسترسی داشته باشید.

بهترین زمان برای تمیز کردن لوستر کریستالی

بهترین زمان برای تمیز کردن لوستر به صورت دوره ای و هر ۱۲ ماه یکبار می باشد.

محل لوستر یکی دیگر از عواملی است که می تواند به شما در تعیین زمان اینکه چه موقع لوستر را تمیز کنید کمک کند.

مثلا آشپزخانه محلی است که بیشترین تجمع چربی به خاطر پخت و پز در آنجا وجود دارد درنتیجه لوسترهایی که در آشپزخانه وجود دارند نیز باید تمیزی کردن آن ها بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

 

 

اعتماد و اطمینان شما، اعتبار گروه آب و آفتاب است.