برخلاف مفید بودن تخم مرغ، لکه تخم مرغ ممکن است یک دردسر پاک نشدنی باشد که می توان آن را برروی هر سطحی مثل لباس  مشاهده کرد. برای پاک کردن آن بهتر است دستورالعمل های مفیدی که وجود دارد را به خاطر داشته باشید تا پاک شدن آن را بهتر انجام دهید.

مواد لازم برای پاک کردن لکه تخم مرغ

  1. قاشق
  2. پارچه ای که قدرت جذب بالایی داشته باشد.
  3. آب سرد
  4. استفاده از مواد شوینده مانند مایع لباسشویی

تضمین کار با کیفیت همراه با اعزام نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا در ساعت و روز انتخابی شما با بهترین تعرفه و قیمت جهت رضایتمندی شما ارائه می‌شود. نیروهای اعزامی از سوی شرکت، قیمت نظافت شرکت و محل کار بر اساس تعرفه‌های اتحادیه اعلام می‌شود. معمولاٌ نرخ خدمات نظافت به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شود. یعنی به همان مقدار ساعتی که از نیروی نظافتی کمک می‌گیرید، هزینه پرداخت خواهید کرد.

نحوه تمیز کردن لکه تخم مرغ

برای پاک کردن این نوع لکه از سطح لباس بهتر است در ابتدا بخش عمده ای از تخم مرغ را از روی آن بردارید. برای این کار بهتر است از قسمت های بیرونی اقدام به پاک کردن لکه نمایید و کم کم به قسمت داخلی لکه نزدیک شوید. استفاده از قاشق برای این کار مناسب می باشد. بعد از پاک کردن لکه می توانید از یک پارچه تمیز استفاده نمایید و باقی مانده لکه را نیز بااستفاده از آن پاک نمایید.

استفاده از اسفنجی که حاوی آب سرد باشد می تواند کمک بسیاری به شل شدن لکه تخم مرغ بنماید. برای این کار می توانید قسمت جلو و عقب پارچه را با استفاده از اسفنج خیس نمایید. هنگام پاک کردن لکه تخم مرغ با استفاده از این روش به این نکته توجه داشته باشید که برای از بین بردن کامل لکه بهتر است بعد از گذشت پنج دقیقه اقدام به برداشتن کامل تخم مرغ بنمایید.

زمانی که لکه خشک و پوسته پوسته شده باشد استفاده از مایع شوینده می تواند کمک کننده باشد. برای این کار بهتر است مایع لباسشویی را به آرامی برروی لکه قرار دهید. اگر لکه ای که برروی لباس قرار گرفته است ضخیم است به کمک یک قاشق می توانید آن را جدا کنید.

شرکت های نظافتی خدمات مختلفی را ارائه می دهند. از نظافت منزل، نظافت شرکت و نظافت نمای ساختمان گرفته همگی از وظایف شرکت خدمات نظافتی است. علاوه بر این موارد نگهداری سالمند از دیگر وظایف شرکت آب و آفتاب می باشد. به دلیل اینکه پیدا کردن نیروی مطمئن و کاربلد به امری سخت و دشوار تبدیل شده است. و اینکه خانواده ها به سادگی به افراد غریبه اعتماد نمی کنند و نمی توانند نگهداری از سالمندان را به افراد نا آشنا واگذار کنند.

خیس کردن لکه تخم مرغ در آب سرد یکی دیگر از مواردی است که با استفاده از آن می توانید کار تمیز کردن لکه را انجام دهید. زمانی که پارچه را داخل آب قرار می دهید می توانید با استفاده از انگشتان خود محل لکه را در آب کاملا فشار دهید تا لکه از بین برود. با انجام این کار لکه کم کم شروع به نرم شدن خواهد کرد. برای هرچه بهتر پاک شدن محل لکه می توانید آن را ۱۵ تا ۳۰ دقیقه داخل آب قرار دهید. ممکن است برخی از لکه ها به مدت زمان بیشتری نیاز داشته باشند تا به طور کامل از بین بروند.چنانچه با انجام این کار لکه هم چنان وجود داشت از دوباره خیس کردن لباس خودداری نمایید.

شناختن یک شرکت خدمات نظافتی که کار نظافت را به شکل حرفه ای انجام می دهد بسیار مهم می باشد. شرکت آب و آفتاب که خدمات گسترده ای در زمینه نظافت دارد. خدماتی از قبیل : نظافت منزل، نظافت شرکت، نظافت راه پله، نظافت آسانسور نظافت پنجره و شیشه، اسباب کشی،  نگهداری از سالمندان، پذیرایی مراسم و مجالس را ارائه می دهد.

مراحل بعد از پاک کردن لکه تخم مرغ

زمانی که کار خیس کردن پارچه را انجام می دهید دقت کنید که لکه تماما از بین رفته باشد. هم چنین هنگامی که می خواهید لباس را در هوای آزاد برای خشک شدن قرار دهید بررسی کنید که لکه زرد رنگی برروی آن باقی نمانده باشد.

بعد از انجام کلیه مراحل مربوط به پاک کردن لکه محل آن را دوباره بررسی کنید که کاملا پاک شده باشد. چنانچه لکه کاملا از بین نرفته باشد باگذر زمان می توانید محل آن را ببینید که تیره شده است و ممکن است دوباره برروی لباس دیده شود.

نکته ای که هنگام پاک کردن لکه هایی از این نوع باید به آن ها توجه داشته باشید این است که قرار دادن پارچه داخل آب و خیساندن آن می تواند از موارد کاربردی در پاک کردن این نوع از لکه ها باشد.

 

اعتماد و اطمینان شما، اعتبار گروه آب و آفتاب است.