زمانی که فضله کبوتر روی ماشینوجود دارد اگر در اسرع وقت نسبت به پاک کردن آن اقدام نکنید می تواند برای رنگ بدنه آسیب زا باشد و شما را دچار هزینه های زیادی کند. چراکه وجود اسید اوریک در فضله کبوتر می تواند با گذشت چند دقیقه باعث آسیب به بدنه خودرو شود.

 

شناختن یک شرکت خدمات نظافتی که کار نظافت را به شکل حرفه ای انجام می دهد بسیار مهم می باشد. شرکت آب و آفتاب که خدمات گسترده ای در زمینه نظافت دارد. خدماتی از قبیل : نظافت منزل، نظافت شرکت، نظافت راه پله، نظافت آسانسور نظافت پنجره و شیشه، اسباب کشی،  نگهداری از سالمندان، پذیرایی مراسم و مجالس را ارائه می دهد.

 

پاک کردن فضله کبوتر روی ماشین

ممکن است گاهی فضله کبوتر برای مدت زمان زیادی برروی خودرو باقی بماند اما آسیبی به رنگ خودرو وارد نکند در حالی که گاهی اوقات شرایط متفاوت خواهد بود و با گذشت ۳۰ ثانیه رنگ خودرو ممکن است آسیب ببیند و از بین برود.

بهترین راهکاری که برای جلوگیری از تاثیر این ماده برروی رنگ بدنه وجود دارد این است که سعی کنید آن را مرطوب نگه دارید و از خشک شدن آن جلوگیری کنید. اگر به آب دسترسی دارید در اسرع وقت آن را بشویید. اما اگر آب در دسترستان نبود می توانید از یک دستمال مرطوب استفاده کنید تا از خشک شدن فضله روی خودرو جلوگیری کنید.

برای پیشگیری از رخ دادن چنین مواردی بهتر است همیشه در خودرو مقداری آب و پارچه ی نرم برای پاک کردن فضله داشته باشید.

گاهی پاک کردن فضله کبوتر روی ماشین دشوار می شود. چراکه سطحی که فضله کبوترروی آن قرار گرفته است ممکن است داغ باشد و یا اینکه مدت زمان زیادی از قرار گرفتن فضله برروی خودرو گذشته باشد.

دقت داشته باشید زمانی که فضله کبوتر روی خودرو قرار گرفته و مدت زمان زیادی هم از آن گذشته است برای درست کردن رنگ بهتر است به افراد متخصصی که در این زمینه تخصص کافی دارند مراجعه نمایید. چراکه محصولات کمی می توانند در برطرف شدن این مشکل به شما کمک کنند.

 

شرکت های نظافتی خدمات مختلفی را ارائه می دهند. از نظافت منزل، نظافت شرکت و نظافت نمای ساختمان گرفته همگی از وظایف شرکت خدمات نظافتی است. علاوه بر این موارد نگهداری سالمند از دیگر وظایف شرکت آب و آفتاب می باشد. به دلیل اینکه پیدا کردن نیروی مطمئن و کاربلد به امری سخت و دشوار تبدیل شده است. و اینکه خانواده ها به سادگی به افراد غریبه اعتماد نمی کنند و نمی توانند نگهداری از سالمندان را به افراد نا آشنا واگذار کنند.

 

فضله کبوتر روی ماشین

نظافت منزل از جمله کارهایی است که دشوار به نظر می آید. برای سهل کردن این امر می توانید از نیروهای ماهر و باتجربه شرکت نظافتی آب و آفتاب استفاده کنید تا محیطی تمیز و مرتب داشته باشد .

تاثیر فضله کبوتر روی ماشین و رنگ مات بدنه چیست؟

چنانچه از خودروهایی با رنگ مات استفاده می کنید بهتر است بدانید که وجود شیره درختان و یا فضله برروی ماشین هایی با این نوع رنگ بدنه می تواند به شدت به آن ها آسیب وارد کند. بسیاری از خودروهایی که دارای چنین رنگی می باشند نمی توان برای آن ها از پولیش استفاده کرد بلکه باید بدنه مجدد رنگ شود.

 

 

فضله کبوتر روی ماشین را هرچه سریعتر تمیز کنید | تمیز | شرکت خدمات نظافت منزل | Tamiz

 

نکات مهم درباره پاک کردن فضله کبوتر روی ماشین

چنانچه مجبور هستید هرروز خودروی خود را در محلی پارک کنید که زیر درختان و یا در معرض فضله کبوتر باشد می توانید برای محافظت بیشتر از رنگ بدنه از واکس استفاده کنید. زمانی که شما از آن استفاده می کنید واکس با ایجاد لایه ای بین رنگ و فضله یا شیره درختان از آسیب به رنگ ماشین جلوگیری می کند.

اگر متوجه نبودید و فضله کبوتر روی ماشین خشک شده بود می توانید برای نرم کردن آن از اسپری یا آب استفاده کنید تا شل شود.

دقت داشته باشید زمانی که می خواهید از دستمال برای پاک کردن فضله برروی ماشین استفاده کنید آن را برروی ماشین نسایید بلکه آن را با حالت نیشگون گرفتن از روی ماشین بردارید. گاهی ممکن است در اثر وجود فضله برروی ماشین رنگ آن ترک بخورد بهترین راهکاری که برای آن وجود دارد این است که آن را مجدد رنگ بزنید.

 

اعتماد و اطمینان شما، اعتبار گروه آب و آفتاب است.