نظافت شیشه :

برای نظافت شیشه  به وسیله اسپره کردن شیشه پاک کن بر روی شیشه و اقدام به تمیز کردن آن و خشک کردن آن توسط یک دستمال خشک خواهید کرد.در صورتی که شیشه های نظافت شونده رنگی باشند و یا دارای لک های رنگ و یا سایر ضایعات بر روی خود باشند شما میتوانید به وسیله تیغ پاک کننده این ضایعات را تمیز کرده و سپس اقدام به نظافت شیشه نمایید، برای لکه رنگ های قدیمی میتوانید از اسیتون نیز استفاده کنید .

بهترین روش پاک کردن شیشه کثیف خانه - شرکت نرمدیس کالا - پرسان

نظافت آسانسور:

نظافت آسانسور یکی از مهمترین قسمت های نظافت راه پله می باشد . به دلیل اینکه نظافت راه پله به واسطه آن ارزیابی می شود .برای نظافت آسانسور ابتدا باید قسمت های براق و درخشان آسانسور را که بیستر در دید هستند تمیز کنید که به وسیله یک دستمال مرطوب و یک شوینده ساده مانند تاید میتوانید این کار را انجام دهید .

مواد شوینده صنعتی نظافت هتل in 2021 | Door handles, Home decor, Decor

نظافت راه پله :

برای نظافت راه پله و مشاعات قبل از هر اقدامی باید مواد شوینده مناسب جهت نظافت راه پله را تهیه کرد . برای انتخاب شوینده باید به مصالح به کار رفته در راه پله ساختمان توجه کنیم . باید از شوینده ای استفاده کنیم که به مصالح ساختمان صدمه نزند. به عنوان مثال برای نظافت راه پله و پارکینگ ساختمان نباید به هیچ وجه از شوینده های اسیدی و جوهر نمک استفاده کرد . چون این شوینده های اسیدی به شدت باعث خوردگی سنگ های ساختمانی و از بین رفتن رنگ و جلای سنگ و سرامیک ها میشوند، که این کار شما را متحمل هزینه برای سابیدن سنگ راه پله خواهد کرد.

آموزش نظافت راه پله : چگونه راه پله را تمیز کنیم؟ » وبلاگ استادکار

نظافت قسمت های برقی :

برای نظافت قسمت های حساس فضای عمومی همچون ایفون شما میتوانید به وسیله یک دستمال مرطوب اقدام به نظافت این قسمت نمایید تا به بهترین وجه ممکن تمیز شده و نظافت خود را به دست آورد .

اعتماد و اطمینان شما، اعتبار گروه آب و آفتاب است.