از نظر بسیاری از افراد نظافت کار کارهای مربوط به نظافت و تمیزی خانه را با وسواس بیشتری نسبت به نظافت کارهای آقا انجام می دهند و به جزئیات بیشتر دقت می کنند.

از دیگر دلایلی که افراد نظافتچی خانم را ترجیح می دهند این است که با بودن آن ها در خانه افراد احساس امنیت بیشتری دارند و با آن ها بیشتر از آقایان احساس راحتی می کنند.

 

تضمین کار با کیفیت همراه با اعزام نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا در ساعت و روز انتخابی شما با بهترین تعرفه و قیمت جهت رضایتمندی شما ارائه می‌شود. نیروهای اعزامی از سوی شرکت، قیمت نظافت شرکت و محل کار بر اساس تعرفه‌های اتحادیه اعلام می‌شود. معمولاٌ نرخ خدمات نظافت به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شود. یعنی به همان مقدار ساعتی که از نیروی نظافتی کمک می‌گیرید، هزینه پرداخت خواهید کرد.

 

نکات مهم هنگام حضور نظافت کار خانم در خانه

زمانی که از یک نظافت کار خانم برای کارهای خود استفاده می کنید دقت داشته باشید که حتما یک نفر دیگر از اعضای خانواده نیز در خانه حضور داشته باشد.

در بسیاری از سایت ها و اپلیکیشن ها گزینه های مختلفی برای انتخاب نظافتچی خانم وجود دارد زمانی که می خواهید از یک نظافتچی خانم استفاده کنید حتما مشخص نمایید که منظور شما صرفا نظافت کار خانم می باشد یا نظافت کار خانم جوان.

زمانی که می خواهید درخواست خود را برای تمیزی محل نظرتان ثبت کنید حتما دقت داشته باشید که مواردی که برای نظافت مد نظرتان است را لحاظ کنید تا نظافتچی وسایل مورد نیاز برای نظافت را به همراه داشته باشد.

بسیاری از سایت ها و موسساتی که در زمینه ی خدمات فعال می باشند با استفاده از اپلیکیشن هایی که طراحی کرده اند توانایی استفاده از این خدمات را بسیار راحت کرده اند.  سایت شرکت خدمات نظافتی آب و آفتاب یکی از این سایت ها می باشد که با استفاده از آن می توانید به راحتی درخواست خود را ثبت نمایید.

 

راهنمای محاسبه قیمت نظافت منزل و هزینه استخدام نظافتچی

 

خدمات ارائه شده توسط نظافت کار خانم

از جمله ی مواردی که می توانید انجام آن ها را به نظافت کار خانم بسپارید می توان به نظافت و گردگیری کردن، شستشوی ظروف و لباس ها، جارو کشیدن، شستن حمام و سرویس بهداشتی، تمیز کردن شیشه ها از قسمت داخل خانه، مرتب کردن و چیدن اثاثیه منزل، تی کشیدن،  و… اشاره کرد.

دقت داشته باشید کارهایی مانند نظافت کامل خانه، شستن فرش ها، نظافت مشاعات، شستن و تمیز کردن دیوارها و… از جمله ی مواردی می باشند که بهتر است انجام آن ها را به نظافت کار آقا بسپارید.

 

نظافت منزل از جمله کارهایی است که دشوار به نظر می آید. برای سهل کردن این امر می توانید از نیروهای ماهر و باتجربه شرکت نظافتی آب و آفتاب استفاده کنید تا محیطی تمیز و مرتب داشته باشد .

 

دلیل محبوب بودن نظافت کار خانم

گاها ممکن است شما از شرکت نظافتی درخواست نظافتچی داده باشید اما آن ها به موقع سرکار خود آماده نشده باشند. نظافت کارهای خانم اغلب سروقت در محل مورد نظر حاضر می شوند.

از دیگر مواردی که باعث محبوبیت نظافت کارهای خانم شده است این است که غالبا این افراد از میان کسانی انتخاب می شوند که سابقه کیفری نداشته باشند در نتیجه کارفرما با آرامش خیال بیشتری کارهای خود را به آنان می سپارد.

خوش اخلاقی و صبور بودن و هم چنین ارائه خدمات محوله به آن ها به بهترین شکل ممکن از دیگر مواردی است که بسیاری از افراد آن ها را برای انجام کارهای نظافتی ترجیح می دهند. اگر می خواهید کارهای منزل خود را به سرعت و دقت بالایی انجام دهید انتخاب نظافتچی خانم می تواند گزینه ی خوبی برای شما باشد.

 

اعتماد و اطمینان شما، اعتبار گروه آب و آفتاب است.