نظافت شرکت و محل کار علاوه بر انگیزه و حس خوبی که به کارمندان در زمان کار می‌دهد و دید مثبتی که در افراد مراجعه‌کننده ایجاد می‌کند باعث بالا رفتن بازدهی کار نیز می‌شود. یکی از اصول مهم در زندگی اجتماعی، بهداشت محیط و محل زندگی‌مان است؛ زیرا وقتی نظافت محیط رعایت نشود، مانع برقراری آرامش بوده و در دیگر کارها اخلال ایجاد می‌شود. به همین خاطر است که نظافت محیط‌های اداری و تجاری برای صاحبان مشاغل حائز اهمیت می باشد.

به طور معمول در محیط های کاری و ادارات یک نیروی نظافتی وجود دارد که به امور تمیزی رسیدگی می نماید ولی از طرف دیگر برخی شرکت ها ترجیح می دهند به جای یک نیروی ثابت از یک نظافتچی که به صورت هفتگی یا ماهیانه برای تمیز و پاکیزه کردن محل کار استفاده نمایند .

اهمیت نظافت شرکت

اینکه در چه شغل یا صنعتی فعالیت دارید مهم نیست، مهم تر از آن تمیزی محل کار است چه در شرکت، اداره، کارخانه و… وجود آلودگی در محل کار شما باعث برهم خوردن تمرکز روی کارتان می گردد. و نیز آلودگی و کثیفی محیط برای سلامتی شما خطر آفرین می باشد.
روند و روش نظافت شرکت با نظافت منزل متفاوت است تمرکز در نظافت محیط کار، بیشتر روی وسایل مانند: رایانه ها، میز و صندلی، دستگاه ها، اسناد و مدارک و… است. به دلیل حساس بودن وسایل محل کار خیلی مهم است که از نظافتچی متخصص استفاده نمایید تا با بروز مشکلی مواجه نشوید. این نکته را در نظر داشته باشید که تمیزی محل کار روی بازدهی کارمندان تاثیر مستقیم دارد. به دلیل ماهیت محل کار رفت و آمد ها و شلوغی های موجود اهمیت نظافت محل کار نسبت به نظافت منزل دو چندان است.

نظافت شرکت

 

خدمات نظافت شرکت

در مجموعه آب و آفتاب از نیروهای متخصص و ماهر برای امر نظافت بهره گرفته ایم که نظافت شرکت و محل کار شما را با دقت و وسواس انجام می دهند. در زیر به برخی از وظایف نیروی نظافتی اشاره می شود.

  • نظافت سرویس بهداشتی
  • نظافت و گردگیری وسایل (رایانه و دستگاه ها، میز و صندلی، اسناد و مدارک)
  • نظافت راه پله و نظافت آسانسور
  • نظافت کف
  • نظافت راهروها و پارکینگ
  • نظافت باغچه ها و حیاط

 

نظافت شرکت

چند نکته در مورد نظافت محل کار

مطمعناٌ نکات مهمی در مورد نظافت شرکت وجود دارد که برای بکارگیری نیروی نظافتی باید به آن توجه نمایید.

حتماٌ برای تمیز شدن محل کار به مواد شوینده مرغوب و خوب نیاز است. پیشنهاد می کنیم وسایلی مانند: مواد شوینده، جارو و تی، سطل، دستمال های پارچه ای و…را از قبل تهیه کرده و در شرکت داشته باشید.
قطعاٌ هر شرکتی در طی یک روز کاری شلوغ، زباله و وسایل دوریختنی زیادی دارد. برای پاکیزه نگه داشتن محیط پیشنهاد می شود که کار تمیز کردن سطل زباله ها را دو بار در روز انجام دهید این کار سبب تمیز شدن محیط کار و عدم بو گرفتن فضا می شود.
نکته مهم دیگر که در بسیاری از شرکت ها به آن توجه نمی شود سازمان دهی کابل ها و سیم های برق است. تعدد این سیم و کابل ها باعث شلوغی و سخت تر شدن امر نظافت می گردد که توصیه می شود این سیم و کابل ها توسط سیم جمع کن ها سازمان دهی شوند.

نظافت شرکت

 

قیمت و هزینه نظافت شرکت

تضمین کار با کیفیت همراه با اعزام نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا در ساعت و روز انتخابی شما با بهترین تعرفه و قیمت جهت رضایتمندی شما ارائه می‌شود. نیروهای اعزامی از سوی شرکت، قیمت نظافت شرکت و محل کار بر اساس تعرفه‌های اتحادیه اعلام می‌شود. معمولاٌ نرخ خدمات نظافت به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شود. یعنی به همان مقدار ساعتی که از نیروی نظافتی کمک می‌گیرید، هزینه پرداخت خواهید کرد.

با دانستن این نکته که نظافت محل کار چه اهمیت ویژه ای در راندمان و روحیه کارکنان دارد شرکت آب و آفتاب با در خدمت گرفتن نیروهای متخصص و کار بلد در تمام مناطق تهران آماده خدمت رسانی به شما همراهان عزیز می باشد.

اعتماد و اطمینان شما، اعتبار گروه آب و آفتاب است.