اگر در حمام از وان استفاده می کنید، حتما موافقید که شستن وان حمام بسیار مهم و درعین حال کمی سخت است. در این مقاله، آب و آفتاب  به طور خلاصه، همه مراحل لازم برای تمیزکردن وان حمام را آورده است.

مراحل شستن وان حمام

اسپری تمیزکننده یا شامپو را روی دیواره ی کناری وان بریزید و چند لحظه صبر کنید تا به سمت درون وان سرازیر شود.

 

وان حمام | عمران مدرن

 

 

بعد از چند دقیقه شستن وان و دیوار را شروع کنید. با یک اسکاچ یا یک تکه اسفنج به خوبی آن را بشویید تا از تمیزی آن مطمئن شوید.

 

راهنمای خرید وان حمام سنگی | مجموعه زد دیزاین | به همراه عکس

 

 

سپس با آب گرم یا داغ محل های شسته شده را به خوبی آب بکشید.

 

معمولا شستن لبه های پهن وان زحمت بیشتری دارد. سعی کنید گوشه های دیوار را به خوبی اسکاچ بکشید تا پس از شستن وان، آلودگی های باقیمانده توی ذوق نزند و حالتان را نگیرد 🙂

 

اگر از پرده برای جداکردن محل وان استفاده می کنید، شستن ان را فراموش نکنید.

 

وان حمام | فروشگاه ماکسیم کالا

 

 

شستن دوش و سایر وسایل را فراموش نکنید. جای حوله و صابون، کمد شامپوها و هر وسیله ی دیگری که در حمام موجود است را بشویید.

 

25 مدل وان حمام مدرن و زیبا با قیمت روز و خرید اینترنتی - لیست بیست

 

 

درپوش چاه را چک کنید تا الوده نباشد. در صورت نیاز آن را اسکاچ بکشید و اجازه دهید برای چند ثانیه آب داغ از آن عبور کند. ۳ ثانیه کافی به نظر میرسد .

 

حالا نوبت شستن دیواره ی بیرونی وان است. نیازی به مواد شوینده نیست با یک اسکاچ یا پارچه می توانید این بخش را به خوبی تمیز کنید.

 

شاید شستن وان حمام سخت به نظر نرسد اما اندازه ی بزرگ آن و همچنین شستن وسایل دیگر حمام وقت گیر است و دست ها را خسته می کند. کافی ست با شرکت خدمات نظافتی آب و آفتاب تماس بگیرید تا نیروهای باتجربه ی ما این سختی را از شانه ی شما بردارند و در سه سوت حمام را برق بیندازند.