برخی از پرده هایی که شما در خانه و یا محل کار خود نصب کرده اید به دلیل بافت بسیار حساسی که دارند باید به با دستگاه های مخصوصی تمیز شوند.

شما می توانید هر نوع پرده ای که دارید را به پرده شویی ارائه دهید تا با بهترین روش و با به روزترین تکنولوژی هایی که دارد آنها را شستشو دهد.

اینکه شما بخواهید پرده های خود را در خانه و یا با ماشین لباسشویی هایتان شستشو دهید بدون شک کار درستی نمی باشد؛ چرا که بافت آن آسیب بزنید.

در واقع باید بدانید مزیت های شستشوی پرده با بخار بسیار زیاد است و به همین دلیل تمامی افراد پرده های خود را برای شستشو به پرده شویی با بخار می پارند.

مزیت های پرده شویی با بخار :

شستشوی پرده ها برای تمامی افراد امر بسیار حساسی می باشد

و به همین دلیل به دنبال بهترین پرده شویی با بخاربرای شستن پرده های نصب شده در خانه و یا اداره هستند.

بسیاری از افراد فرصت کافی برای انجام امور خانه تکانی ندارند یا این کار به نظرشان سخت و دشوار می آید. با انتخاب شرکت نظافتی آب و آفتاب و استفاده از نیروهای متخصص و ماهر در این خصوص برای انجام خدمات نظافت منزل، نظافت پنجره و شیشه و مبل شویی می توانید منزلی تمیز و پاکیزه داشته باشید.

برخی از مهمترین مزیت هایی که شستشوی پرده با بخار دارد عبارت می باشد از :

نحوه ی شستن پرده با بخارشوی

روش اول

۱. شما در این روش دیگر نیازی نیست پرده های خود را از جایی که نصب شده است جدا کنید و یک بار دیگر آنها را نصب نمایید.

چرا که دستگاه های مورد استفاده شده صنعتی هستند و در کمترین با بخاری که ایجاد می کنند پرده ها را تمیز می کنند.

روش دوم

۲. زمانی که برای شستشوی پرده با بخار طول می کشد بسیار کم است. شما می توانید از کارمندان پرده شویی با بخاردرخواست کنید تا در کمترین زمان به منزل و یا اداره شما مراجعه کنند و پرده های شما را با استفاده از دستگاه های بخار صنعتی شستشو دهند.

روش سوم

۳. دیگر پرده های شما چروک نمی شود و نیازی نیست آنها را اتوکشی نمایید.

چر که کارکنان به خوبی آنها را با بخار لطیف می سازند و حتی چروک های آن را از بین می برند.

روش چهارم

۴. هر نوع آلودگی و یا گرد و خاکی در پرده های نصب شده شما وجود داشته باشد با استفاده از این دستگاه به طور کلی از بین می رود.

در واقع باید بدانید مکش دستگاه های پرده شویی با بخار بسیار بالا می باشد و همزمان که عملیات بخارشویی را انجام می دهید آلودگی های پرده را هم از بین خواهد برد.

روش شستن پرده ها - دایرکتوری صنعت ساختمان

روش پنجم

۵. شما با استفاده از این روش در زمینه و هزینه خود صرفه جویی بسیاری خواهید کرد.

با وجود بسیاری از مشغله هایی که افراد امروزه در زندگی دارند این روش برای شستشوی پرده منزل و یا اداره آنها بهترین روش به شمار می رود و بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند.

روش ششم

۶. بخاری که در دستگاه های پرده شویی با بخاروجود دارد بسیار داغ می باشد، ولی باید بدایند داغ بودن آن بخار به بافت پرده آسیبی وارد نمی سازد بلکه تنها پرده ها را ضد عفونی می کند.

بنابراین شما با استفاده از این روش دیگر نیازی نیست نگران تمیزی پرده های نصب شده خود باشید،

اعتماد و اطمینان شما، اعتبار گروه آب و آفتاب است.