با سرکه از دست رسوبات آب و صابون خلاص شوید.

اگر رسوبات ناشی از آب سخت باعث لک شدن لوله‌کشی و شیرآلات خانه شده، آن‌ها را با برس یا اسکاچ زبر تمیز نکنید. چون شیر آب خط میوفتد و از این به بعد زودتر رسوب می‌گیرد. از سرکه سفید استفاده کنید. مقداری از آن را روی پارچه‌ای تمیز بریزید و شیرهای آب را پاک کنید. خواهید دید که نیاز نیست خیلی خود را خسته کنید؛ به راحتی برق می‌افتند. اگر بطری آب درون یخچالتان هم رسوب گرفته کافی است کمی سرکه سفید و آب در آن بریزید تا مثل روز اولش شود.

۶-    مایکروویو را با این روش تمیز کنید

داخل مایکروویو شما هم احتمالاً مانند یک منطقه جنگی است. کافی است وقتی حواستان نبوده یکی از اعضای خانواده در آن خوراک لوبیا یا تن ماهی گرم کرده باشد!! تمیر کردن مایکروویو به خصوص اگر چند وقتی تمیز نشده باشد سخت است. یک فنجان پر از آب در مایکروویو قرار داده و آن را گرم کنید تا داغ شود. رطوبت حاصله باعث می‌شود ذرات موجود در کناره‌ها یا سقف مایکروویو شل شود. سپس یک پارچه مرطوب برداشته و سطوح را به راحتی تمیز کنید.

۷-    جاروبرقی خانه با این روش سریع تر تمام می‌شود.

یکی از بخش‌های مهم د رتمیز کردن خانه‌ جارو کردن است. به این روش خانه را جاروبرقی بزنید تا سریع‌تر تمام شود و خانه تمیزتر شود. روی فرش یا موکت را خالی کنید و کل طول اتاق را در یک ردیف مستقیم جارو بزنید. وقتی به انتها رسیدید دوباره برگردید و از قسمت جلوی اتاق شروع کنید. مناطق پرترافیک را باید حداقل هفته‌ای یکبار  جارو کنید.

اعتماد و اطمینان شما، اعتبار گروه آب و آفتاب است.