روش های برطرف کردن لکه دیوار بر اساس نوعی که دارد متفاوت می باشد. برروی دیوار برخی از خانه ها ممکن است اثری از نقاشی های بچه ها، جای اثر انگشت و… دیده شود. پاک کردن تمامی این لکه ها بر اساس نوع رنگی که برروی دیوار قرار دارد و نوع لکه انجام می گیرد.

نحوه برطرف کردن لکه دیوار

یکی از لکه هایی که ممکن است برروی دیوار مشاهده شود لکه های ناشی از چربی است که برروی دیوارهای آشپزخانه وجود دارد. برای پاک کردن این نوع از لکه ها می توانید از هرنوع صابونی که در دسترس دارید استفاده کنید. برای برطرف کردن لکه دیوار از نوع چربی می توانید ۱/۴ قاشق چای خوری از صابون را با یک فنجان آب گرم مخلوط کنید و لکه های کوچک چربی را با استفاده از آن پاک کنید. برای لکه هایی که بزرگ تر و مقاوم تر هستند می توانید از محلولی که حاوی ۱/۳ فنجان سرکه سفید و ۲/۳ فنجان آب است استفاده کنید.

 

شرکت های نظافتی خدمات مختلفی را ارائه می دهند. از نظافت منزل، نظافت شرکت و نظافت نمای ساختمان گرفته همگی از وظایف شرکت خدمات نظافتی است. علاوه بر این موارد نگهداری سالمند از دیگر وظایف شرکت آب و آفتاب می باشد. به دلیل اینکه پیدا کردن نیروی مطمئن و کاربلد به امری سخت و دشوار تبدیل شده است. و اینکه خانواده ها به سادگی به افراد غریبه اعتماد نمی کنند و نمی توانند نگهداری از سالمندان را به افراد نا آشنا واگذار کنند.

 

 

۳ روش برای پاک کردن لکه ی خودکار از روی دیوار

 

 

لکه مداد شمعی

از دیگر لکه هایی که ممکن است برروی دیوار وجود داشته باشد می توان به لکه ناشی از مداد شمعی اشاره کرد. برای پاک کردن لکه هایی از این دست برروی دیوار می توانید از خمیردندان استفاده کنید. انواع پاک کن نیز از دیگر گزینه های است که شما برای برطرف کردن لکه دیوار از این نوع می توانید از آن ها استفاده کنید. دقت داشته باشید که هنگامی که از پاک کن استفاده می کنید باید با حرکات دورانی لکه مداد شمعی را از روی دیوار پاک کنید.

لکه جوهر

گاها ممکن است برروی دیوار شما لکه های ناشی از جوهر وجود داشته باشد. بهترین راه برای پاک کردن آن ها استفاده از محلول هایی است که برای پاک کردن لاک از روی ناخن مورد استفاده قرار می گیرند. آبلیمو از دیگر موادی است که برای پاک کردن لکه ی جوهر می توانید از آن استفاده کنید. استفاده از آن نیز بسیار ساده می باشد. کمی از آبلیمو را برروی لکه جوهر ریخته و با گذشت چند دقیقه اقدام به پاک کردن محل لکه نمایید.

 

تضمین کار با کیفیت همراه با اعزام نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا در ساعت و روز انتخابی شما با بهترین تعرفه و قیمت جهت رضایتمندی شما ارائه می‌شود. نیروهای اعزامی از سوی شرکت، قیمت نظافت شرکت و محل کار بر اساس تعرفه‌های اتحادیه اعلام می‌شود. معمولاٌ نرخ خدمات نظافت به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شود. یعنی به همان مقدار ساعتی که از نیروی نظافتی کمک می‌گیرید، هزینه پرداخت خواهید کرد.

 

برطرف کردن لکه دیوار از روی دیوارهای گچی

برای پاک کردن دیوارهایی از جنس گچ، استفاده از مایع ظرفشویی و اسکاچ برای لکه های مختلفی که ممکن است برروی آن ایجاد شوند گزینه ی مناسبی می باشد. بسیاری از افراد برای سیاهی هایی که به مرور زمان ممکن است برروی دیوار ایجاد شوند از محلولی که حاوی جوش شیرین می باشد استفاده می کنند.

کاغذ سمباده

گاها استفاده از کاغذ سمباده برای برطرف کردن لکه دیوار می تواند مفید باشد. برای پاک کردن گرده های حاصل از سمباده نیز می توانید از پارچه ای که خیس باشد برروی محل لکه استفاده کنید. گاهی ممکن است برروی دیوار دوده وجود داشته باشد. از جمله موادی که می توان برای پاک کردن آن مورد استفاده قرار داد، آب ولرم و پودر لباسشویی می باشند. گذشته از این مواد استفاده از بخارشو نیز می تواند کمک کننده باشد. نکته ای که هنگام استفاده از بخارشو باید به آن توجه داشته باشید این است که نگذارید دمای آب زیاد بالا برود چراکه باعث آسیب رساندن به دیوار خواهد شد.

 

باتوجه به تمامی اصول نظافت منزل که  توضیح دادیم اما برخی از افراد مانند خانم های شاغلی هم هستند که فرصت برای رسیدگی به خانه ندارند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که خدمات نظافت منزل آب و آفتاب را امتحان کنید. مطمئن باشید که تجربه ی خوبی خواهید داشت.

 

اعتماد و اطمینان شما، اعتبار گروه آب و آفتاب است.