از بخش های مهم خانه که در هنگام خانه تکانی مورد توجه قرار می گیرد  نظافت منزل و دیوار ها هستند. دیوارشویی به دلیل بلند بودن و ارتفاع بالای دیوار کار راحتی نیست و احتیاج به تجهیزاتی برای شستشو دارد. در صورتی که این کار به شکل اصولی انجام نشود می تواند سبب آسیب رسیدن به  دیوارها شود. برای رفع این مشکل می توانید از شرکت خدمات نظافتی کمک بگیرید تا با ارسال نیرو کاربلد و ماهر از آسیب رسیدن به دیوارها جلوگیری شود.

مراحل دیوارشویی

 1. در ایتدا باید تابلوها و قاب های نصب شده بر روی دیوار را بردارید و به وسیله یک برس دسته دار آلودگی های سطحی را برطرف نمایید.
 2.  لکه های با مداد و خودکار بر دیوار جای مانده باشد که با استفاده از یک مسواک کهنه به راحتی پاک می گردد.
 3. به وسیله جاروبرقی دوده و سیاهی را از دیوار تمیز کنید.
 4. دقت داشته باشید که رنگ روی دیوار یا کاغذ دیواری از جنس قابل شستشو باشد. در این صورت با استفاده از آب ولرم و مایع شوینده و یک تکه اسفنج یا دستمال تمیز دیوارشویی را انجام دهید.

دیوارشویی

روش های مختلف شستشوی دیوار

دستگاه دیوارشویی به دلیل عدم استفاده زیاد از آب ، مانع نم زدگی دیوار می گردد و از این جهت بهترین روش شستشوی دیوار محسوب می شود.

دیوارشویی توسط نظافتچی خانم به دلیل وسواس و دقتی که در تمیز کردن به خرج می دهند به شکل بهتری انجام می شود. خانم ها می توانند در نظافت منزل و نظافت شرکت به خصوص قسمت شستشویی دیوارها را به صورت کامل و دقیق انجام  دهند.

دیوارشویی توسط نظافتچی آقا که از لحاظ جسمانی و توانایی بدنی دارای قدرت بیشتری هستند و می توانند شستشویی دیوار ها را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند.

مزیت استفاده از خدمات شستشویی دیوار آب و آفتاب

 • نیروی اعزام شده مطمعناً آشنا به انواع جنس دیوارها و کاغذ دیواری ها می باشد و با استفاده از مواد شوینده آن ها را تمیز می کند.
 • نظافتچی های شرکت آب و آفتاب افراد خوش قول با اخلاق و مسئولیت پذیر بوده و طبق زمان بندی انجام شده کار را تمام کرده و تحویل می دهند.
 • این شرکت خدماتی دارای تجهیزات کامل برای دیوارشویی می باشد. و این کار در نهایت دقت انجام می شود تا هیچ گونه آسیبی به دیوار شما وارد نشود.
 • فرد نظافتچی مسلط به کار است و با داشتن اطلاعات کامل از شوینده ها مناسب ترین و با کیفیت ترین شوینده را برای دیوار شما استفاده می کند.
 • شرکت آب و آفتاب آماده خدمت رسانی در طی ۲۴ ساعت شبانه روز می باشد.

دیوارشویی

نکات کاربردی

 • تمیز کردن دیوارها را از بالا به پایین انجام دهید.
 • قبل از شروع به کار بر روی قسمت کوچکی از دیوار که دید ندارد ،محلول یا شوینده مورد نظرتان را امتحان کنید تا اطمینان حاصل کنید که به رنگ دیوار آسیب نمی رساند.
 • در طول مدت تمیز کردن دیوار یک سطل آب تمیز در کنارتان باشد تا برای شستشوی دستمال ها دچار درد سر نشوید.
قیمت دیوارشویی

اگر دیوارشویی را هنگام درخواست نظافت منزل ضروری می‌دانید، حتماً قید کنید. دیوارشویی را بهتر است نظافتچی مرد انجام دهد. در این صورت هزینه دیوارشویی در تعرفه نظافت منزل محاسبه می‌شود و مبلغی بیشتری باید پرداخت شود.
هزینه دیوارشویی به صورت ساعتی محاسبه می شود. که این هزینه ثابت نبوده و موارد متعددی همچون متراژ دیوار ، تعداد دیوار، نوع شوینده ، موقعیت مکانی و… بر روی قیمت تاثیر گذار است.

اعتماد و اطمینان شما، اعتبار گروه آب و آفتاب است.