خدمات نظافت منزل

نظافت منزل با نیروهایی که تجربه و دقت بالایی در این امر را دارند، باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود. نظافت منزل از جمله کارهای است که برخی افراد برای انجام آن درچار مشکل هستند به دلیل زمان بر بودن و سختی که دارد حاضر به انجام آن نیستند. در این موارد می توان از شرکت های که کار خدمات نظافت منزل انجام می دهند کمک گرفت که با معرفی یک نظافتچی قابل اعتماد که در کمترین زمان ،حداکثر نظافت منزل را انجام می دهد می تواند بسیار کارآمد و مفید واقع شود.
در این مواقع پیدا کردن فردی که قابل اطمینان و در کار نظافت عالی باشد، کاری سخت به نظر می رسد. به همین خاطر ، پیشنهاد می شود از شرکت های نظافتی برای این امر کمک بگیرید. شرکت آب و آفتاب با نیروهای متخصص در خدمت همشهریان عزیز در تهران می باشد.

نظافت منزل در دوران کرونا

در این دوران که همه دنیا درگیر کرونا ویروس هستند و در شرایط قرنطینه به سر می برند. خیلی از افراد تمایل دارند تا خودشان کارهای نظافت منزل را انجام دهند حتی اگر یک نظافتچی قابل اعتماد و کاربلد را پیشنهاد دهیم. با درنظر گرفتن همه ی جوانب بهداشتی و اطمینان از سلامت نظافتچی بدون هیچگونه نگرانی برای امر نظافت اصولی بهره گرفت.

خدمات نظافت منزل

 

خدمات نظافت منزل را به نیروی متخصص بسپارید.

هر چند به ظاهر نظافت منزل کاری سهل به نظر می رسد ولی در دسته کارهای خدماتی خانه است که نیاز به تجربه و تخصص بالایی دارد. هنگامی که فرد آماتور این کار را انجام می دهد هیچ زمان نمی تواند مانند شخصی که هر روز این کار را انجام می دهد ،به نظافت و پاکیزگی منزل بپردازد.
نیاز به شرکت های خدمات منزل بخصوص در شهر های بزرگی مانند تهران ،بیشتر احساس می شود .به دلیل شاغل بودن زنان و مردان و فعالیت های روزانه دیگری که دارند با کمبود وقت مواجه هستند بخصوص اینکه نظافت منزل هم کاری زمان بر است. در روش کار نیروهای متخصص مراقبت از منزل و جولگیری از آسیب رسیدن به منزل و اسباب و وسایل منزل در الویت می باشد.

خدمات نظافت منزل

 

دسته بندی منازل جهت نظافت

منازل آپارتمانی : خانه های آپارتمانی دارای متراژ پایین تری هستند به همین خاطر نظافت این دسته باید با دقت بیشتری انجام شود. لزوماٌ نمی توان یک روند نظافت ثابت را برای آپارتمان های مختلف در نظر گرفت. یک نظافتچی باهوش در ابتدا فضا و چیدمان قسمت های مختلف مورد بررسی قرار می دهد،سپس روش نظافت منزل را مشخص می نمایید.

منازل ویلایی : در دسته خدمات نظافت منزل کمی پیچیده تر و زمان بر می باشد .در صورتی که نظافتچی تخصص لازم را نداشته باشد این کار به درستی انجام نمی گیرد. این منازل شامل بخش های مختلفی مانند نظافت راه پله ها ، نظافت حیاط ، نظاف پارکینگ، نظافت درب های وروردی و…می باشند که هر یک می بایست با مواد شوینده و روش متفاوتی صورت گیرد.

خدمات نظافت منزل شامل چه قسمت های است

  • جارو کشیدن کف
  • تی زدن کف سنگ و سرامیک
  • تمیز کردن سرویس بهداشتی
  • نظافت پنجره و شیشه
  • گرد گیری وسایل تزئینی و دیوارها
  • تمیز کردن آشپزخانه و کابینت ها
  • شستشوی لباس ها

خدمات نظافت منزل توسط شرکت آب و آفتاب

با دانستن این نکته که، نظافت منزل را همه ی افراد می دانند و با آن سروکار دارند گاهی لازم است کار را به افراد متخصص و خبره در این حوزه بسپاریم. شرکت آب و آفتاب نیروی متخصص را در کمترین زمان ممکن راهی منزلتان می نمایید.

اعتماد و اطمینان شما، اعتبار گروه آب و آفتاب است.