شرکت نظافتی آب و آفتاب کار های گسترده و متنوعی را در زمینه نظافت منزل یا نظافت شرکت برعهده دارد به ویژه آن خدمات اسباب کشی می باشد تا مشتریان عزیز با خیالی آسوده شاهد جا به جایی لوازم خود باشند. نیروهای با تجربه ما هر خواسته مشتری را با حفظ ویژگی های بار برای هر یک از مراحل بارگیری در نظر دارند تا در نهایت هزینه حمل نقل وسایل را به حداقل برسانند.

مزایای استفاده از خدمات اسباب کشی آب و آفتاب

مردم همواره برای جا به جایی از منزلی به منزل جدید نیاز به اسباب کشی دارند. در برخی موارد خودشان اقدام به این جا به جایی می کنند که احتمال دارد آسیب های برایشان به همراه داشته باشد. از جمله این موارد می تواند شکستن ظروف، آسیب جسمی یا حمل غیر اصولی، بسته بندی غلط، استفاده از وسایل نقلیه نامناسب برای بارگیری و حمل بار باشد.

محافظت از ظروف

در اکثر مواقع هنگامی که افراد قصد در جابه جایی ظروف دارند باعث ترک برداشتن یا شکستن این ظروف می شوند اگر  این کار توسط نیروی با تجربه انجام شود دیگر نگرانی از بابت رخ دادن اتفاقی پیش نخواهد آمد.

حمل و نقل اصولی وسایل

هنگامی که شخص خود اقدام به جا به جایی لوازم سنگین می کند به دلیل اینکه اصولی این کار انجام نمی شود باعث آسیب به کمر، زانو و دیگر اعضای بدنش می گردد. در صورتی که نیرو شرکت آب و آفتاب آموزش دیده و با مهارت کامل این کار را انجام می دهد.

خدمات اسباب کشی

بسته بندی صحیح اثاثیه

شرکت نظافتی آب و آفتاب خدمات اسباب کشی را به شکل صحیح و با به کارگیری تکنولوژی روز و بسته بندی پیشرفته از لواز منزلتان محافظت می کند. شما می توانید وسایلی را که می خواهید حمل شود را لیست کنید و به همکاران ما تحویل دهید تا برای هر وسیله بسته بندی مناسب با آن را در نظر بگیرند.

استفاده از وسایل نقلیه مناسب برای حمل بار

در شهرهای بزرگ برای راحتی و حفظ امنیت اثاثیه از کامیون مسقف و مجهز استفاده می شود. خدمات اسباب کشی در شرکت آب و آفتاب با توجه به سرعت نفرات کارگر و حرفه ای بودن آن ها در امر جا به جایی سعی می شود تا مناسب ترین هزینه را برایتان به همراه داشته باشد. لازم به یاد آوری است که سپردن اسباب کشی به افراد غیر حرفه ای برایتان خسارات جبران ناپذیری را به ارمغان می آورد.

خدمات اسباب کشی

نکات مهمی که باید رعایت شوند.

  • چندین هفته قبل از اسباب کشی به فکر تهیه کارتن باشید.
  • وسایل سبک مانند پتو ، بالش و.. را در کارتن بزرگ و کتاب را درون کارتن های کوچک قرار دهید.
  • برای حمل راحت و اطمینان بیشتر روی کارتن ها را با طناب ضخیم به شکل مناسبی ببندید.
  • برای وسایل چوبی که دارای گوشه های زاویه دار هستند. بهتر است که این قسمت ها  را توسط پلاستیک ساده یا حبابدار بپوشانید.
  • سعی کنید مسیر خوبی را برای کارگران حمل بار ایجاد کنید زیرا که سبب می شود تا وسایل شما به خوبی در پشت خاور جای بگیرند.
  • با بکار گیری این روش ها و همچنین استفاده از خدمات اسباب کشی شرکت آب و آفتاب می توانید از جا به جایی بهتری برخوردار شوید.

اعتماد و اطمینان شما، اعتبار گروه آب و آفتاب است.