فرچه های شستشو معمولا به سرعت آلوده می شوند; و عملا با هر بار استفاده ی مجدد از فرچه برای تمیز کردن دستشویی، آلودگی بیشتری به سطوح انتقال پیدا می کند!

نظافت هر چیزی نیاز به روش های اصولی دارد! در این مقاله ی آب و آفتاب دو روش متفاوتو اصولی نظافت فرچه های دستشویی را با هم یاد می گیریم:

 با مایع سفید کننده

فرچه توالت شوی مهسان مدل 5-101 فروشندگان و قیمت فرچه دستشویی

 1. یک سطل را با آب داغ و مایع سفید کننده پر کنید. سطل را به اندازه ای بزرگ انتخاب کنید که بتوانید با آب کافی برای خیساندن کامل برس توالت و جایگاه نگهداری آن پر کنید. ابتدا سطل را باآب گرم پر کنید، سپس ۲ پیمانه یا ۴۷۰ میلی لیتر مایع سفید کننده به آن اضافه کنید.

برس توالت شوی مهسان مدل Omega 4 فروشندگان و قیمت فرچه دستشویی

 • بروشور پشت بطری سفید کننده را بخوانید، اگر دستورالعمل خاصی در آن ذکر شده بود از آن پیروی کنید.
 • برس و جایگاه نگهداری آن را به مدت یک ساعت داخل مایع سفید کننده قرار دهید. با دقت آن ها را داخل سطل بگذارید و مراقب باشید محتویات سطل به بیرون نپاشد. از دستکش استفاده کنید و دقت کنید که مایع سفید کننده به پوست و چشم هایتان نرسد.
 • برس و جایگاه نگهداری آن را با آب گرم بشویید. از گرم ترین آب ممکن استفاده کنید و هر دو را حداقل به مدت ۳۰ ثانیه زیر آب نگه دارید. آب گرم مایع سفید کننده را کاملا از بین می برد تا شما بتوانید با خیال راحت به موهای برس دست بزنید.
 1. برس و جایگاه نگهداری آن را کاملا خشک کرده و سپس داخل توالت بگذارید. برس و جایگاه آن را روی یک حوله گذاشته و اجازه دهید در هوای آزاد کاملا خشک شوند. اگر قبل از اینکه آن ها خشک شوند یا مرطوب باشند داخل توالت بگذاریدشان باکتری در آن ها رشد می کند.
 2. هر ماه برس توالت را تمیز کنید. حتی اگر خیلی از برس توالت استفاده نمی کنید، برس جایگاهی برای رشد و نگهداری باکتری و آلودگی است. بهتر است که ماهی یک بار آن را تمیز کنید.

 

تمیز کردن دستشویی و حمام  از جمله کارهای نظافت منزل است که دشوار به نظر می آید. برای سهل کردن این امر می توانید از نیروهای ماهر و باتجربه شرکت نظافتی آب و آفتاب استفاده کنید تا محیطی تمیز و مرتب داشته باشد .

 

ضد عفونی کردن برس توالت

فرچه-توالت-پاستیلی-تیتیسا

 1. محلول ضدعفونی کننده را روی برس اسپری کنید. می توانید از هر ماده ضدعفونی کننده ای استفاده کنید. با اسپری، تمام سطح برس را خیس کنید تا جایی که از موهای برس محلول چکیده شود.

 

توالت فرنگی گلسار مدل هلی آنتوس | فروشگاه اصل جنس

 

 • برس را روی کاسه توالت نگه دارید سپس محلول ضدعفونی کننده را به آن اسپری کنید.
 1. دسته برس را به مدت ۱۰ دقیقه زیر جایگاه نشستن توالت فرنگی بگذارید. وزن جایگاه نشستن توالت باعث می شود برس از زیر آن تکان نخورد. جوری برس را قرار دهید تا قسمت مویی برس روی کاسه توالت حلق آویز شود. اجازه دهید مواد ضد عفونی کننده اضافی داخل کاسه توالت بریزد. حداقل ۱۰ دقیقه برس را اینگونه نگه دارید تا دیگر مواد ضدعفونی کننده اضافی از آن نچکد.
 • همچنین می توانید برس را روی سینک یا طشت نگه دارید تا خشک شود. اگر این کار را کردید، سپس سینک و طشت را به خوبی تمیز کنید.

 1. برس را زیر آب داغ بگیرید. قسمت مویی برس را زیر آب داغ گرفته تا جایی که آب کاملا تمیز از آن خارج شود.

پروسه ضدعفونی کردن را برای جایگاه نگهداری برس تکرار کنید. جایگاه برس را با ماده ضد عفونی کننده اسپری کنید و اجازه دهید به مدت ۱۰ دقیقه بماند. می توانید آن را روی حوله یا دستمال حوله ای بگذارید تا خشک شود. بعد از ۱۰ دقیقه آن را با آب گرم بشویید.

برس و جایگاه آن را خشک کرده سپس داخل توالت بگذارید. برس و جایگاه آن را روی یک حوله بگذارید تا در هوای آزاد خشک شوند. وقتی هر دو کاملا خشک شدند، برس را داخل جایگاهش قرار داده و سپس آن ها را داخل توالت بگذارید. اگر برس و جایگاهش کاملا خشک نشده باشند ویا مرطوب باشند موجب رشد باکتری می شوند.

 

اعتماد و اطمینان شما، اعتبار گروه آب و آفتاب است.