اگر محلول های ضد عفونی کننده، مایع سفید کننده و سایر  شوینده های صنعتی را نداشتیم چگونه میتوان فرچه توالت را سریع و فوری تمیز کرد؟

 

نکات مهم در خرید و فروش درب توالت فرنگی و درب وال هنگ / والهنگ

 

برس و جایگاهش را به مدت یک شبانه روز داخل محلول آب-سرکه قرار دهید. یک سطل را از آب و سرکه با نسبت مساوی پر کنید. اطمینان داشته باشید که سطل به اندازه ای بزرگ است که می تواند برس و جایگاهش را داخل خود نگه داشته و خیس کند. بعد از اینکه برس و جایگاهش به مدت یک شبانه روز خیسانده شدند، با پوشیدن دستکش آن ها را از داخل سطل بیرون بیاورید.

آیا سرویس بهداشتی بیمار کرونایی محل انتقال ویروس است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

تمیز کردن دستشویی و حمام  از جمله کارهای نظافت منزل است که دشوار به نظر می آید. برای سهل کردن این امر می توانید از نیروهای ماهر و باتجربه شرکت نظافتی آب و آفتاب استفاده کنید تا محیطی تمیز و مرتب داشته باشد .

افزایش سرویس بهداشتی در تهران/ ساخت سرویس بهداشتی برای معلولان | خبرگزاری فارس

برس را با ۲ گرم جوش شیرین بسابید. دستکش دست کنید. ۲ گرم جوش شیرین را روی سطح برس بپاشید. از یک برس دیگر برای سابیدن تمام مو های فرچه توالت استفاده کنید.

  • این مرحله خیلی ضروری نیست اما این کار کمک می کند که برس به خوبی تمیز شود.
  • برس و جایگاهش را زیر آب بگیرید. از آب خیلی داغ یا خیلی سرد استفاده کنید. برس و جایگاهش را به مدت ۳۰ ثانیه زیر آب نگه دارید و این کار را تا جایی ادامه دهید که آب خروجی از برس کاملا تمیز باشد.
  • برس و جایگاهش را بیرون گذاشته تا خشک شوند سپس آن ها را داخل توالت قرار دهید. آن ها را روی یک حوله بگذارید تا در هوای آزاد خشک شوند. قبل از اینکه آن ها را داخل توالت بگذارید مطمئن شوید که کاملا خشک شده باشند. اگر خیس یا مرطوب باشند موجب رشد باکتری می شوند.

اعتماد و اطمینان شما، اعتبار گروه آب و آفتاب است.